#7564 | 2016-12-09 Toruń, Poland

Analityk Systemowy IT

Do projektu w branży dystrybucyjnej poszukujemy Analityka Systemowego IT.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz analiza biznesowa nowych produktów i usług IT zgodnie ze standardami.
  • Zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych dotyczących produktów i usług IT.
  • Weryfikacja jakości aplikacji poprzez: testowanie i sprawdzanie zgodności ze standardami.
  • Weryfikowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej, tworzenie dokumentacji testowej.
  • Organizowanie testów odbiorczych użytkownika (testy UAT).

Wymagania:

  • Umiejętności analityczne (biznesowe, systemowe).
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji wymagań (przypadki użycia, scenariusze testowe).
  • Udział/tworzenie koncepcji i projektów rozwiązań informatycznych.
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, wspierającej wytwarzanie oprogramowania, dokumentacji utrzymaniowej.
  • Umiejętność pracy w ramach zespołu projektowego.
  • Doświadczenie we współpracy z Klientem.
  • Doświadczenie we wszystkich fazach realizowanych projektów.
  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i adaptacji do środowiska.
  • Znajomość relacyjnych baz danych, preferowany MS SQL.
  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego i znajomość technologii webowych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie BPMN, UML.
  • Doświadczenie w prototypowaniu.

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole pracującym w oparciu o elementy metodyki SCRUM.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń.
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: m.in.: Luxmed, Multisport.
  • Możliwość skorzystania z wewnętrznych programów w ramach świadczeń.
  • Strefy relaksu i wyciszenia.
  • Stałą pracę w Toruniu.

Start: ASAP
Czas trwania: Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Lokalizacja: Toruń, Poland
Type: Employment

Job is closed

Sorry, we are no longer seeking consultants for this project.

Please click "Freelance jobs" to see the list of current projects.

If you are a client looking for this type of profile, use the "Review a consultant CV" form on our other website.