#13626 | 2019-04-15 Toruń, Poland

Kierownika Dostarczania Rozwiązań IT

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Farmaceutyczno-Medyczna
  • Lokalizacja: Toruń
  • Możliwość pracy zdalnej: 1 dzień w tygodniu
  • Długość projektu: współpraca długofalowa
  • Typ umowy: B2B
  • Start: ASAP

OBOWIĄZKI:
  • Planowanie zapotrzebowania na specjalistów i technologie.
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym zgodnie ze strukturą portfelową.
  • Aktywne wsparcie klientów wewnętrznych w definiowaniu nowych produktów oraz zmian funkcjonalnych dla już istniejących.
  • Opracowanie i utrzymywanie harmonogramu prac IT.
  • Koordynacja prac zespołów i dostawców IT.
  • Stworzenie warunków do efektywnej pracy zespołu projektowego IT.
  • Zapewnianie sprawnego przepływu informacji niezbędnych do realizacji zadań poszczególnych osób i zespołów.
  • Współpraca z innymi jednostkami grupy w ramach realizacji zleceń i prac projektowych.
  • Odpowiedzialność za dostarczenie produktów niefunkcjonalnych IT projektów zgodnie z ładem projektowym IT – RFI/RFP, Umowa, Budżet IT, Harmonogram IT.
  • Zarządzanie zmianą w projekcie w ramach prac IT.
  • Koordynacja postępowań zakupowych IT.
  • Analiza ryzyk technologicznych, wsparcie rozwiązywania problemów.
  • Budowanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej.
  • Raportowanie postępów prac.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w organizacji IT opartej o procesy.
  • Umiejętność identyfikacji i zrozumienia potrzeb klientów wewnętrznych w zakresie dostarczanego oprogramowania.
  • Znajomość metodyki PRINCE2 oraz dowolnej metodyki Agile.
  • Doświadczenie w organizacji i koordynacji prac zespołu projektowego.
  • Umiejętność budowania dobrych relacji wewnątrz zespołu projektowego.
  • Umiejętności planowania i egzekwowania powierzonych zadań.
  • Umiejętność podejmowania nowatorskich rozwiązań, przewidywania skutków podjętych działań oraz tworzenia planów alternatywnych.
  • Bardzo dobre zdolności analityczne.
  • Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność dokumentowania pracy.
  • Pragmatyzm, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi.
  • Zdolności prezentacyjne i umiejętność przekonywania do swoich racji.
  • Asertywność i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Zdolność szybkiego reagowania na pojawiające się zmiany.
  • Automotywacja, determinacja w realizacji zadań.
  • Orientacja na cel i wyniki.

OFERUJEMY:
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: dofinansowanie opieki medycznej, karta Multisport.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.
  • Program rekomendacji.

Lokalizacja: Toruń, Poland
Typ projektu: Praca na zlecenie

I am interested in this job!

Drop files here to attach them
Nothing has been attached.
Uploading: "{{uploadingFile.name}}" Attached: "{{candidate.fileName}}"
Could not process "{{uploadErrFile.name}}". Only the following files types are allowed: ".pdf, .doc, .docx". Please save your file one of the allowed types and try again. File must be below {{uploadErrFile.$errorParam}}
Choose document
Please correct these fields and then try to send again:

You have just submitted this form.

Note: If we feel that you are the correct candidate for this project we will contact you personally. Your CV data will not be sent to the client without talking to you first.

If you have any questions about this project, you are welcome to contact the resource department:

Aneta Franczak
Junior Resource Specialist

Phone+48 506 164 534